INVESTOR RELATIONS

Insiders List

Ad Soyad Görev
NİLÜFER DİNÇKÖK ÇİFTÇİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
SABRİ ARCA PAZARLAMA SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
RAİF ALİ DİNÇKÖK YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ
DOĞAN ARABACIOĞLU İSG YÖNETİCİ
İZER LODRİK YÖNETİM KURULU ÜYESİ
KAAN SEVİNÇLİ DANIŞMAN
İLKNUR GÜR URALCAN BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
MUSTAFA KORAY ÖZATAY MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK  SATIŞ MÜDÜRÜ
SELİM SUHAN SEÇKİN KURUMSAL YÖNETİM DERECELENDİRME ŞİRKETİ  YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ÖZLEM ATAÜNAL ANA ORTAKLIK  İCRA KURULU ÜYESİ  FİNANS
BETÜL SADIKOĞLU MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK C M Ğ YÖNETİM KURULU ÜYESİ FİNANS
MEHMET ALİ BERKMAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ALİ PERŞEMBE KURUMSAL YÖNETİM DERECELENDİRME ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
MAHMUT BENGİ ŞAHİN İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ
SIDIKA ÇAĞLA ZINGIL ANA ORTAKLIK  HUKUK DİREKTÖRÜ
BAŞAR AY BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
BARIŞ DEVRİMSEL SATINALMA DİREKTÖRÜ
CEMALETTİN TURAN VERGİ DANIŞMANI  DANIŞMAN
GÜNDÜZ ÇETİNTAŞ ACRYLUNA BÖLGE YÖNETİCİSİ
ÖZGÜR VARLIK ACRYLUNA SATIŞ MÜDÜRÜ
BÜLENT SÖZER AKRİLİK VE TEKNİK ELYAFLAR ÜRETİM MÜDÜRÜ
MEHMET EMEK KURT VERGİ DANIŞMANI  DANIŞMAN
İSMAİL MURAT İNCEOĞLU DANIŞMAN
OKTAY GÜNEŞ ENERJİ BAKIM MÜDÜRÜ
FIRAT DUMAN İÇ DENETİM MÜDÜRÜ
ALPER EKBUL BAĞIMSIZ DENETÇİ BAŞDENETÇİ
MUSTAFA OĞUZ ACAR AKSA EGYPT FABRİKA MÜDÜRÜ
UMUT TAŞÇI YATIRIM VE PROJELER MÜDÜRÜ
ORHAN ÇALIŞKAN DANIŞMAN
TAMER BOZACI MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK STRATEJİK PROJELER DİREKTÖRÜ
AYBERK BÜYÜKBAYRAM ANA ORTAKLIK MALİ İŞLER VE VERGİ YÖNETİMİ KOORDİNATÖRÜ
SELÇUK ERKOŞAN ELYAF ÇEKİM VE DOP SAHALARI YÖNETİCİSİ
AYDIN TUNCA MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK MALİ İŞLER MALİYET VE MUHASEBE TAKIM LİDERİ
NAZLI MİNE ÖZER ANA ORTAKLIK HUKUK MÜŞAVİRİ
DURSUN KÜÇÜKASLAN VERGİ DANIŞMANI  SORUMLU DENETÇİ
DİDEM TUNÇBİLEK İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ
AHMET CEMAL DÖRDÜNCÜ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
ÖZLEM TAMER İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
ONUR DİNCER MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK MALİ İŞLER GRUP DİREKTÖRÜ
İLHAN SENCER KURTULMUŞ PLANLAMA YÖNETİCİSİ
KUTSAL KOÇ MEKANİK BAKIM  VE PLANLAMA YÖNETİCİSİ
ERTAN ÇİMEN MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK  İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRÜ
BORA BÜYÜKBAŞARAN TEKSTİL ÜRETİM MÜDÜRÜ
ATAKAN KAPLAN HAMMADDE DEPOLAMA VE LYMAN MÜDÜRÜ
İSMAİL KAYA İŞYERİ SAĞLIK BİRİMİ YÖNETİCİSİ
SERHAN BELENER ACRYLUNA PAZARLAMA VE SATIŞ DİREKTÖRÜ
BERNA KALELİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE KALİTE İZLEME MÜDÜRÜ
AYDIN FETHİ BAYTAN İNSAN KAYNAKLARI VE KURUMSAL GELİŞİM DİREKTÖRÜ
GÜRHAN TUNÇİNAN MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK YATIRIM VE MÜHENDİSLİK KIDEMLİ MÜHENDİS
ENGİN DEĞİRMENCİ ARGE MÜDÜRÜ
MEHMET AYDOST ARAS ACRYTERNA MÜDÜRÜ VEKİL
GÜLHAN PAÇAL ANA ORTAKLIK FİNANS VE STRATEJİK PLANLAMA KOORDİNATÖRÜ
EMRE ELİTOK ENERJİ PLANLAMA VE TİCARET YÖNETİCİSİ
ERDİNÇ KAZAK MALİ İŞLER DİREKTÖRÜ
MESUT ÖZDİLİM ENERJİ İŞLETME VE YARDIMCI İŞLETMELER MÜDÜRÜ
GAMZE LALEOĞLU BİNGÖL PROSES ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİK UZMANI
BÜLENT BİNGÖL SEÇ MÜDÜRÜ
TERESA KARAMAN FİNANS MÜDÜRÜ
TURGAY YILMAZ TEKSTİL BOYAMA YÖNETİCİSİ
NADİR HAKAN TAMER MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK KALİTE MÜDÜRÜ
UĞUR BAYRAM MUHASEBE YÖNETİCİSİ
ALİZE DİNÇKÖK ANA ORTAKLIK İCRA KURULU ÜYESİ
HAYDAR İNAN LOJİSTİK VE PLANLAMA DİREKTÖRÜ
İBRAHİM TEKSEVEN ÖZEL ELYAFLAR FİLAMENT YÖNETİCİSİ
SANİYE BURÇAK DEMİREL MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK BÜTÇE RAPORLAMA UZMANI
İREM ÇAVUŞOĞLU MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK  KURUMSAL İLETİŞİM LİDERİ
EMİR TAŞAR BAĞIMSIZ DENETÇİ  DENETÇİ
ARAS MUTLU ARMORA MÜDÜR VEKİL
ERHAN GÜNEŞ ALT İŞVEREN YÖNETİCİSİ
MEHMET EMİN ÇİFTÇİ ANA ORTAKLIK  YÖNETİM KURULU ÜYESİ
BAHADIR MEHMET İNCEOĞLU PAZARLAMA VE SATIŞ  MÜDÜRÜ ACRYLUSION
OĞUZHAN GÜNER KURUMSAL YÖNETİM DERECELENDİRME ŞİRKETİ DERECELENDİRME UZMANI
MEHMET ABDULLAH MERİH ERGİN BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
MELİS GÜRSOY ANA ORTAKLIK YÖNETİM KURULU ÜYESİ
PERVİN TURGAY SORAL MUHASEBE VE RAPORLAMA MEMURU
CEYHAN ARIK ENERJİ DİREKTÖRÜ
MEHMET FATİH KILIÇ MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK  YATIRIM VE VERGİ TAKIM LİDERİ
ERSAN KABAKCI BOYA YÖNETİCİSİ
ZEYNEP TEZCAN HUKUK  DANIŞMANI
OSMAN DOĞANKAYA MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK  PROSES TEKNOLOJİLERİ  MÜHENDİSLİK MÜDÜRÜ
ADNAN EREN ÜREY MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK  HUKUK  DANIŞMAN
ALPER ÖZKAN SATINALMA MÜDÜRLÜĞÜ
YILDIZ HANDE TUNÇEL SATIŞ OPERASYON YÖNETİCİ
HANDE İPEK KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ
SELDA DAĞDELEN MUHASEBE VE RAPORLAMA UZMANI
DENİZ VARDAR SELÇUK MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK MALİ İŞLER MÜDÜRÜ
EMEL GÜLEÇ FİNANS UZMANI
UFUK ALPTUĞ DİNER GENEL MÜDÜRLÜK KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI
FERZAN ÜLGEN BAĞIMSIZ DENETÇİ SORUMLU ORTAK BAŞDENETÇİ
OKAN KAYA PROJE YÖNETİCİSİ
HASAN GÖKHAN ERDİNÇ BAKIM YÖNECİSİ
ÖMER ATASARAL SEÇ MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ ÇEVRE BİRİMİ
CENGİZ TAŞ YÖNETİM KURULU ÜYESİ GENEL MÜDÜR
PINAR TAŞKIN ANA ORTAKLIK MALİ İŞLER YETKİLİSİ
SENA KAYA ANA ORTAKLIK MALİ İŞLER UZMANI
HAYDAR ALKAN ATAKAN HAMMADDE İKMAL AMBARI YÖNETİCİSİ
ÖMER CAN GÖKDOĞAN DANIŞMAN
GÜLİZ BENGÜ ORGANİZASYONEL GELİŞİM MÜDÜRÜ
HÜSEYİN ÇALIŞKAN MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK BAKIM VE YARDIMCI İŞLETMELER MÜDÜRÜ
SERPİL BİLGE MUHASEBE VE RAPORLAMA UZMANI
MUSTAFA ÖZLEN ATÇEKEN SAHİL DEPOLAMA VE LİMAN YÖNETİCİ VEKİLİ
ÖZGÜR TURAN MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK  MALİ İŞLER  MUHASEBE UZMANI
BUKET YURTSEVER MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK TEDARİK ZİNCİRİ MÜDÜRÜ
ÜMMİHAN EKER MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK YENİ ÜRÜN PROSES GELİŞTİRME MÜDÜRÜ
OSMAN KISAER ANA ORTAKLIK  FİNANS VE RAPORLAMA MÜDÜRÜ
ABDULLAH OCAK YATIRIM DİREKTÖRÜ
JALE BATUM MUHASEBE MEMURU
ERDEM TATBUL MUHASEBE VE RAPORLAMA MÜDÜRÜ
ŞENER GÜVENALTIN ENERJİ İŞLETME VE YARDIMCI İŞLETMELER YÖNETİCİSİ
İLKAY EMEKLİ ANA ORTAKLIK VERGİ MÜDÜR YARDIMCISI
TAHSİN ATAKAN KORU PAZARLAMA MÜDÜRÜ
DOĞUKAN AKŞİM TEKİNER KALİTE ÜRÜN VE PROSES İZLEME YÖNETİCİSİ
OSMAN SÖKE POLİMERİZASYON YÖNETİCİSİ
ERSİN KURT ENERJİ MEKANİK BAKIM EÇP PSD YÖNETİCİSİ
ALİ DEMİREL PAKETLEME VE MAMUL AMBAR YÖNETİCİSİ
SERPİL BİLGİN VERGİ DANIŞMANI DANIŞMAN
AYŞE NUR ÖZAD ACRYSOLE MÜDÜR VEKİL
MURAT YERLİ PROJE YÖNETİCİSİ
SERHAT KARAKUŞ KURUMSAL YÖNETİM DERECELENDİRME ŞİRKETİ DERECELENDİRME UZMAN YARDIMCISI
YAREM BAŞAK AKSU KURUMSAL GELİŞİM MÜDÜRÜ
ONUR ALEMDAĞ İŞ ANALİZİ MÜDÜRÜ
NURCAN YAŞAR ATLI BÜTÇE VE MALİYET MUHASEBESİ MÜDÜRÜ
FURKAN CEYLAN YATIRIMCI İLİŞKİLERİ VE RAPORLAMA YÖNETİCİSİ
SEMA DİNLER MUHASEBE MEMURU
MUHAMMED AKCAKÖSE TOPS VE KESİM ÜRETİM YÖNETİCİSİ
ÇAĞLAR ÇAVUŞ OTOMASYON YÖNETİCİSİ
GÜRCAN KOMAN FABRİKA DİREKTÖRÜ
EMRAH EREN PROSES GELİŞTİRME MÜDÜRÜ
BURHAN ILGAZ DOĞAN MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK ALTYAPI SİSTEMLERİ VE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ
DERYA ERTEN ANA ORTAKLIK MALİ İŞLER UZMANI
TUNCA HAZNEDAR ANA ORTAKLIK STRATEJİK PLANLAMA MÜDÜRÜ
DENİZ BARAN MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK FABRİKA DİREKTÖRÜ VEKİLİ  ÜRETİM MÜDÜRÜ CF
ELBEYİ SEKMEN HAMMADDE TEDARİK KIDEMLİ TEKNİK UZMAN
AHMET UĞUR BAYAR BÜTÇE VE MALİYET MUHASEBESİ UZMANI
TUĞBA TURAN VERGİ DANIŞMANI  DENETÇİ
ÜMİT GÜLER ANA ORTAKLIK DENETİM MÜDÜR YARDIMCISI
YASİR TÜMAY DOST ENERJİ OTOMASYON BAKIM YÖNETİCİSİ
SELÇUK ELDUTAR BAKIM MÜDÜRÜ
DUYGU ÖZTAY YATIRIMCI İLİŞKİLERİ VE RAPORLAMA UZMAN
CEREN ÇÖĞENDER BÜTÇE VE MALİYET MUHASEBESİ UZMAN BÜTÇE VE MALİYET MUHASEBESİ
OĞUZ ÖZÇELİK OTOMASYON BAKIM YÖNETİCİSİ
OKTAY TAŞKIRAN ANA ORTAKLIK MUHASEBE ELEMANI
TUĞÇE TUNA FİNANS UZMANI
BESTE İSKEMLECİ BÜTÇE VE MALİYET MUHASEBESİ UZMANI
BERRİN BALABAN FİNANS MEMUR FİNANSMAN VE RİSK YÖNETİMİ MEMUR
ONUR KUŞ FİNANS UZMAN FİNANSMAN VE RİSK YÖNETİMİ UZMAN
SEDEF BAŞARAN ÖZTÜRK BÜTÇE VE MALİYET MUHASEBESİ UZMANI
CEYLAN DOĞAN BAĞIMSIZ DENETÇİ  DENETÇİ
YİĞİTCAN AKGÜN BAĞIMSIZ DENETÇİ YARDIMCISI
SEVGİ YALÇIN MÜŞTEREK YÖNETİME TABİ ORTAKLIK BÜTÇE RAPORLAMA UZMANI
CEREN ÖZDEMİR ÜRETİM VE PLANLAMA MÜHENDİSİ
NECATİ MUSLUOĞLU ANA ORTAKLIK MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI
ORKUN AKAR SOLVENT YÖNETİCİSİ
SEBİLE DEMİRBAŞ BÜTÇE VE MALİYET MUHASEBESİ UZMAN BÜTÇE VE MALİYET MUHASEBESİ
AYÇELEN AYDOĞAN BAĞIMSIZ DENETÇİ
DENİZ DEMİRCİ LABORATUVARLAR YÖNETİCİ
ARZU GEZGİN MUHASEBE MEMURU
ENSAR ÖZDEMİR İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ PLANLAMA
CANAN TÜTÜNCÜ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YÖNETİCİSİ
FIRAT AKBULUT VERGİ DANIŞMANI ASİSTAN DENETÇİ
ZİLAN ÖNER BAĞIMSIZ DENETÇİ YARDIMCISI
CEYHUN AKGÜL BUHAR ÜRETİM YÖNETİCİSİ

We use cookies on our website. For more information, please see our Personal Data Protection and Privacy Policy .